Jan Štráfelda - Průvodce internetovými projekty
celá ČR (přes video)  |  776 678 044  |  jan@strafelda.cz

Spam report

Spam report je způsob, jak se vyrovnat s konkurencí, která používá nekalé techniky optimalizace pro vyhledávače. Jednoduše ji oznámíte příslušnému vyhledávači a ten ji obvykle postihne penalizací.

Není v tom nic nečestného, odesláním spam reportu prospějete vyhledávači (umožníte mu poskytovat relevantní výsledky vyhledávání), uživatelům vyhledávače (najdou snáze, co hledají) a také sobě (spam report je jediná možnost, jak s podvodníky bojovat).

Spam report Seznamu

Odeslání spam reportu na Seznamu bývalo snadné, mívali pro to jednoduchý formulář. Nedávno ho však zrušili, předpokládám, že kvůli náročnosti na manuální kontroly.

Spam report na Google

Google míval dlouhá léta podobný formulář jako seznam, ale pak to rozdělili na několik různých formulářů podle toho, co si myslíte, že je špatně:

E-book za mail

Získejte podrobný návod Jak na e-mail marketing (52 stran). Více informací.

Žádný spam, jen užitečný obsah. Newsletter posílám cca 8× ročně. Odhlásíte se kdykoliv.

O autorovi

Jsem Jan Štráfelda a působím jako průvodce online projekty. Potřebujete předělat web či e-shop? Nebo posunout internetový marketing? Poradím s obojím. 14 let budování vlastní digitální agentury mě skvěle vyškolilo – a rád se o zkušenosti podělím.

S čím také umím pomoci:

Své znalosti sdílím i na LinkedIn. Přidejte se k 2 811 marketérům, kteří z nich již pravidelně těží.