Jan Štráfelda - Průvodce online -projektem
Praha/Mělník  |  776 678 044  |  jan@strafelda.cz  |  Pošlete mi poptávku

SEO z pohledu zadavatele (školení)

1 den teorie proložené praktickými úkoly

Optimalizace pro vyhledávače patří k jednomu z nejhůře pochopených oborů internetového marketingu. Je opředena mnoha zbytečnými mýty a pověrami. Na školení se s nimi vypořádáme.

Srozumitelně vysvětlím, co vše byste měli udělat pro to, aby vyhledávače váš web milovaly. A pravidelně vám přiváděly velkou a především dobře cílenou návštěvnost. Technické detaily při tom co nejvíce omezím a na SEO se podíváme hlavně z pohledu majitele webu či marketingového specialisty.

Hlavní cíle školení

Jak školení probíhá

Základem kurzu je rozsáhlá teorie. Tu prokládám praktickými úkoly, při kterých se zamyslíte nad vlastním projektem a naplánujete si konkrétní kroky, na které se po hned skončení školení vrhnete. Také se seznámíte s řadou užitečných nástrojů a vlastnoručně si je během školení osaháte.

Komu je školení určeno

Všem zájemcům z řad firem, podnikatelům a marketérům, kteří se starají o web a mají zájem na zlepšení jeho výsledků ve vyhledávačích. Kurz je vhodný také pro absolventy vysokých škol, kteří plánují zaměstnání v oboru marketingu.

Obsah školení

Termín, cena a místo školení

Konečná cena: 4 700 Kč

Aktuálně termíny nevyhlašuji předem, ale individuálně domlouvám se zájemci. Máte-li o školení zájem, prosím, ozvěte se mi.

Školení pravděpodobně proběhne v příjemných prostorách Konferenčního centra GreenPoint, Dvouletky 529/42, 100 00 Praha 10.

Při objednání více účastníků z jedné firmy nebo více kurzů pro jednoho účastníka je možná individuální sleva, konkrétní informace dohodou. Případně i realizace školení na míru. Cena zahrnuje materiály, lektorné, občerstvení v průběhu celého školení.

Zaujalo vás školení?

Výborně. Kontaktujte mě tedy co nejdříve a domluvíme podrobnosti:

Poptat školení u Štráfeldy