Jan Štráfelda - Průvodce online -projektem
Praha/Mělník  |  776 678 044  |  jan@strafelda.cz  |  Pošlete mi poptávku

Web na mobilních zařízeních (školení)

Jednodenní školení

Na běžný český web dnes přichází 30–50 % návštěvníků z chytrých telefonů, tabletů a dalších mobilních zařízení. Toto číslo navíc neustále meziročně roste. Přesto většina webů nemá responzivní verzi správně odladěnou, nebo ji nemají vůbec. Kladou tak uživatelům obrovské překážky, kvůli kterým web nemůže plnit obchodní cíle.

Problematiku bohužel nezvládá ani většina developerských společností, často prodávají nedostatečná a přitom drahá řešení. Na školení si proto ukážeme, jak by měl kvalitní web na mobilních zařízeních fungovat, co máme po developerovi přesně chtít a kolik by to celé mělo stát. A jak jako laici poznáme, že jsme dostali kvalitní řešení.

Hlavní cíle školení

Jak školení probíhá

Základem kurzu je rozsáhlá teorie. Seznámíte se také s mnoha užitečnými nástroji, které vám umožní si responzivní web otestovat.

Komu je školení určeno

Obsah školení

Termín, cena a místo školení

Konečná cena: 4 700 Kč

Aktuálně termíny nevyhlašuji předem, ale individuálně domlouvám se zájemci. Máte-li o školení zájem, prosím, ozvěte se mi.

Školení pravděpodobně proběhne v příjemných prostorách Konferenčního centra GreenPoint, Dvouletky 529/42, 100 00 Praha 10.

Při objednání více účastníků z jedné firmy nebo více kurzů pro jednoho účastníka je možná individuální sleva, konkrétní informace dohodou. Případně i realizace školení na míru. Cena zahrnuje materiály, lektorné, občerstvení v průběhu celého školení.

Zaujalo vás školení?

Výborně. Kontaktujte mě tedy co nejdříve a domluvíme podrobnosti:

Poptat školení u Štráfeldy