Svěží vítr mezi blogery?

Svěží vítr mezi blogery? A je to tu. Další báječný weblog o internetovém marketingu. Tentokrát z pohledu konzultanta, projekt manažera a tím i nejméně oblíbeného člena web developerského týmu.

O čem to tu bude?

Rád bych se detailně podíval na nejčastější chyby, které dělají majitelé webů při realizaci svých internetových záměrů, od výběru dodavatele přes chybnou koncepci až po nevhodné vynakládání prostředků na online propagaci.

Nakousnu témata týkající se moderních online trendů, budoucnosti internetu a jeho sílící schopnosti ovlivnit jakékoliv (i offline) podnikání. Dalším námětem budou aktuální statistiky a stručné výtahy z nejzajímavějších studií. Zkrátka nudná data, bez nichž se ale při rozhodování neobejdete.

A nakonec i nějaké ty osobnější informace manažerského typu. Podělím se třeba o tipy k organizaci času či osvědčená pravidla komunikace (se zákazníky i spolupracovníky). Také možná prozradím něco z pozadí fungovaní internetového studia Adaptic.

Co od weblogu čekám

 • možnost jednoduše reagovat na jinde publikované informace (APUFNPM)
 • vzájemnou výměnu znalostí a zkušeností se čtenáři
 • zpětnou vazbu k některým svým nápadům a myšlenkám
 • funkci osobního zápisníku pro odkazy na zajímavé články a užitečné nástroje
 • a možná i trochu té neformální zábavy (pro všechny zúčastněné)

Přemýšlím o vlastním weblogu už více než rok. Takže doufám, že některé myšlenky zatím stihly plně dozrát :-) Uvidíte sami.

Zoufalství!Nic mocUjde toVynikajícíLepší to být nemůže! (hlasů: 2)
RSS komentářů

Komentáře k článku “Svěží vítr mezi blogery?”

 1. Gravatar Marinak

  13. 6. 2008 v 15.24 hod.

  No budeme se tesit :o )

 2. Gravatar BD

  16. 7. 2008 v 14.53 hod.

  Moc hezky zpracované stránky :)

 3. Gravatar Maigi

  4. 11. 2008 v 20.21 hod.

  Dobrý den,
  nevím, zda si mě pamatujete, loni jsem se s Vámi a Vaším kolegou sešel ohledně webu s VIP službami. Moc rád si přečtu Vaše články o internet marketingu. Doufám, že nepolevíte a články budou přibývat. Držím palce.

Přidejte svůj komentář

Upozorňuji, že mohou být smazány komentáře, které se netýkají tématu článku, nejsou čtenáři užitečné, nejsou psány slušně či s diakritikou.* Prosím, vyplňte položky označené hvězdičkou. Email se nezobrazuje.